Naši taneční lektoři

Radek „Rado“ Hýbal

Začal jsem ve věku 14 let v Taneční škole Dynamic Studio 6, později jsem pomáhal založit taneční skupinu “ High Edition” a začal jsem učit v různých studiích. Následně jsem odletěl na Nový Zéland, kde jsem pomáhal vést a učil v taneční škole “City Dance” v Aucklandu.  Když jsem se vrátil, začal jsem učit v TS No Feet, kde jsem postupem času měl na starosti jednu pobočku. Nyní dávám veškerou svoji energii do nově založeného studia STREET SOUL.

Když jsem začínal vůbec mě nenapadlo, že se tancováním budu živit a bude to můj život. Nemyslím to jen obrazně ale z hloubky svého srdce vím, že tanec mi dává vnitřní klid a vždy mě ukáže tu správnou cestu. Díky tancování jsem poznal co znamená „Respekt, motivace, disciplína a vášeň pro něco co děláte srdcem“.

Přes začátky na battlech (sóla, dua, tria, crew) , kterých se pořád rád účastním (např: SDK 2015 a 2016), jsem se začal věnovat Choreografiím, ve kterých jsem schopen realizovat veškeré nápady, které mám.

Navštěvoval jsem WorkShopy nejznámějších tanečníků po celém světe např:( Kite, Sori – japan, Salah, Salas, P-Lock – France, A-Train – Sweden atd.) Moje taneční specializace je “Locking a popping”.

Simča Hýbalová

Moje tanečné začiatky siahajú do roku 2008 s nástupom na strednú školu, hoci o tanec ako taký som sa zaujímala už oveľa skôr. Street dance sa stal mojou prioritou. Prešla som množstvo workshopov a open classov po Slovensku ale i ČR, zúčastnila som sa tiež rôznych súťaží či battlov. Veľkou inšpiráciou mi boli sústredenia a najmä jeden z najväčších streetdance kempov na svete (SDK).

Už na Slovensku som sa venovala učeniu detí, pre ktoré som sa úplne nadchla. Deti majú v sebe neskutočnú energiu a dodávajú tak inšpiráciu všetkým okolo. Práca s nimi je pre mňa zodpovednosťou, no zábavou súčasne.
Po ukončení strednej školy som sa rozhodla pokračovať  v štúdiu v Brne. Najprv som pôsobila v tanečnej skupine High Edition, neskôr som bola lektorkou v TS NoFeet.
V súčasnosti venujem všetok svoj čas studiu Street Soul a už teraz vidím, že naši žiaci sú pre tanec zapálení rovnako ako celý náš lektorský tím. Mojím cieľom je naučiť ich svoju lásku k tanci vyjadriť čo najprirodzenejšie pre nich a viesť ich k rozvíjaniu vlastnej kreativity.

Jakub Šťastný

Tančím od třetí třídy základní školy, to znamená téměř 9 let. Street dance se ke mně dostal náhodou. Vždy mě fascinoval break dance. Chtěl jsem se točit na hlavě, jako ti v televizi. Nějakou náhodou jsem se zapsal místo do breaku na street dance. Okamžitě mě to chytlo a baví mě to až do teď. Začínal jsem v TS No Feet, kde jsem se během pár let dostal do elitní soutěžní skupiny. Navštívili jsme mnoho soutěží a battlů. Nějaké úspěšnější, nějaké nikoliv. Časem jsem nasbíral spoustu zkušeností, které se pokouším vložit, jak do tance, tak do života.