O nás

Jsme nově vzniklé taneční studio Street Soul.

Naším cílem je šířit lásku k tanci, učit úctě k druhým, respektu a porozumění a předat tyto důležité vlastnosti i mladším generacím.

Historie studia začíná v roce 2016, kdy se pár mladých lidí rozhodl dělat to, co je baví na 100 procent. První sezóna na taneční scéně byla pro studio skvělou zkušeností a přinesla množství nápadů a taky odhodlání do dalšího období. Laťku si však zvedáme dál a jsme připraveni ukázat, co všechno ještě dokážeme.  A o čem to vlastně celý je?

Když se řekne tanec, každý si vybaví zřejmě jiný druh tancování.  Tanec – a to jakýkoliv, je především o pocitech, o tom co ním chcete vyjádřit, předat a co znamená pro vás. Jsou to emoce. Každý tanečník je jedinečný a my se snažíme rozvíjet talent a osobnost všech našich tanečníků, s určitou dávkou pokory. Je to inspirace a je všude kolem nás.

Nezáleží na Vašem věku nebo zkušenostech s tancováním. Důležité je si užít okamžik a chtít se naučit své emoce vystihnout právě pohybem. Naleznete u nás kurzy street dance pro všechny věkové kategorie, proto zahoďte obavy a přijďte si vyzkoušet, jaký to je patřit k nám.

Buď  sám sebou.

Buď  s námi.

Buď Street Soul.